Arama      İrtibat Satış Dökümanlar
 


     
   Hakkımızda
Türkiye’de çok uzun zamandır dizel yakıt sistemleri konusunda uzman kadrosu ve yenilikçi yüzü ile sizlere hizmet vermeye devam eden Emek Pompa tam 1994 yılından beri kalite çizgisinden ödün vermeyerek siz müşterilerine hizmet vermektedir. Kendisine ‘’Hızla gelişen teknolojiyi kusursuz ve koşulsuz müşteri memnuniyetiyle birleştirip,en güvenli şekilde müşterilerimize sunmaktır’’ Sözünü ilke edinen Emek Pompa her zaman çözüm ortağınız olarak bir telefon kadar yakınınızdadır..

EMEK TURBO CENTER, 2004 yılından itibaren Müşterilerine Hizmet Veren TURBO Atölyemiz Yenilenen Yüzüyle Siz Değerli Müşterilerimize En İyi Hizmeti Vermeye Devam Ediyor...!

Her Marka Turbo'nun Satışı, Yedek Parçası ve Revizyonu Tarafımızca En İleri Teknoloji Kullanılarak İtinayla Yapılır.

Atölyemizin Kendi Bünyesinde Bulunan Geniş Kapsamlı Torna Atölyesi Sayesinde En Zor İşçiliklerin Altından Kolaylıkla Kalkılabilmekte ve En Hızlı Çözüm Sağlanabilmektedir..

Yapılan Revizyonun Maksimum Verimliliğini ve Turbonun Sessizliğini Sağlamak İçin Turbo Milinin Balansı Çok Önemlidir.Biz Bunu En İleri Teknoloji ile Dizayn Edilmiş İthal Balans Makinaları İle Sağlıyoruz..!


 

 
   Duyurular

 


Anasayfa  |  Kurumsal  |  Satış  |  Servis  |  Dokümanlar  |   İletişim
Emek Pompa Bosch Diesel Center @ 2011
Türk Web Ajans